Zarządzanie Relacjami z Klientami (CRM)

EDIMAR Solutions specjalizuje się we wdrożeniach Microsoft Dynamics 365 CRM. Dostarczamy kompleksowe usługi konsultingowe oraz wdrożeniowe w zakresie systemów wspierających zarządzanie relacjami z klientami – Customer Relationship Management (CRM). Nasi konsultanci posiadają szerokie doświadczenie w obszarach automatyzacji procesu sprzedaży, marketingu i obsługi systemów ERP w przedsiębiorstwach. Skupiamy się na wdrożeniach Microsoft Dynamics 365 CRM implementowanych w sposób zaprojektowany przez klienta gdzie wykorzystujemy procesy charakterystyczne dla konkretnych branż.

Wdrożenie w środowisku międzynarodowym
30%
Mniejsze dostosowanie pojedynczego procesu
50%
Wdrożenie bez większych zmian
20%

Implementacje systemów CRM wykonujemy dla wielu podmiotów w tym również w środowisku międzynarodowym co skutkuje wprowadzeniem wiele procesów zarządzania w danej w organizacji i jest pracochłonnym przedsięwzięciem. Dla mniejszych organizacji mogą to być też wdrożenia z modyfikacją pojedynczego procesu mające na celu usprawnienie konkretnego procesu end-to-end. EDIMAR Solutions wszystkie swoje wdrożenia wykonuje z doświadczonym zespołem co pozwala na bieżące rozmowy z Klientem, jak rozwiązać problem implementacji strategii oraz systemu CRM w wybranych obszarach organizacji.  

Branże, w których zrealizowaliśmy wdrożenia CRM

EDIMAR SOLUTIONS zatrudnia doświadczonych programistów mających doświadczenie w budowie platform biznesowych opartych o rozwiązania Microsoft Dynamics 365 CRM dla wielu branż. Mimo wszystko dla naszych ekspertów najważniejsze jest modelowanie procesów w takich sposób aby zoptymalizować procesy biznesowych naszych Klientów z wykorzystaniem konkretnej wiedzy. Poniże przedstawiamy obszary w których skutecznie  zrealizowaliśmy projekty wdrożenia Dynamics 365 CRM w następujących branżach:

 

Telekomunikacja
 
Bankowość i Finanse
 
Ubezpieczenia
 
Sprzedaż i Dytrybucja
 

Kontakt

Umówimy się na bezpłatne spotkanie, aby omówić problemy i zaimplementować CRM. Czekamy pod telefonem 22 299 05 19