SAGE X3Sage X3 jest nowoczesnym rozwiązaniem wspierający pracę w średnich i dużych przedsiębiorstwach

SAGE X3 jest systemem będącym intuicyjnym rozwiązaniem, które znacznie usprawnia funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Wykonuje prognozowanie oraz sprawnie zarządza firmą. Posiadając szerokie funkcjonalności mamy wiele dostępnych dodatkowych rozwiązań oraz łw prosty sposób możemy dostosować do pracy wielonarodowym środowisku. To jest powodem, że System Sage X3 jest oprogramowaniem które możemy w prosty sposób dostosować do wymogów twojego przedsiębiorstwa.

Szybkość działania

Nasz system znacznie przyspieszy pracę twojego biznesu — poczynając od procesu zaopatrzenia przedsiębiorstwa kończąc na samej produkcji czy też  magazynowaniu towarów, sprzedaży wyrobów gotowych, obsługę klienta oraz zarządzanie finansami — a jednocześnie zapewni Ci sprawniejszy wgląd w koszty i wydajność na każdym kroku, w skali globalnej.

   

Elastyczne rozwiązanie

Rozwiązanie oferuje elastyczne opcje konfiguracji oraz aplikacje wspomagające procesy branżowe i może funkcjonować z poziomu chmury (w takim przypadku jest administrowane przez firmę Sage) lub w centrum danych Twojej firmy, co daje Ci całkowitą kontrolę nad strategią informatyczną przedsiębiorstwa.

Prosty interfejs

System dostosowuje się do unikalnej roli, preferencji oraz przepływu pracy użytkownika, zapewnia bezpieczny dostęp do niezbędnych danych przez chmurę lub urządzenia mobilne, a jednocześnie upraszcza zarządzanie infrastrukturą oprogramowania Twojej firmy — a wszystko to za pośrednictwem jednego spójnego pakietu aplikacji.

Zapraszamy do kontaktu, certyfikowany specjalista SAGE X3 odpowie na wasze pytania

Kontakt do konsultana SAGE X3