4 główne powody aby podjąć decyzje o aktualizacji Sage Symfonia Kadry i Płace na SAGE Kadry i Płace ONE Payroll

Dlaczego zaktualizacwać SAGE Symfonia 2.0 na SAGE Kadry i Płace ONE Payroll – 4 główne powody

Sage Kadry i Płace One Payroll jest to nowe rozwiązanie oparte na silniku bazy danych MS SQL. Pomimo młodego wieku jest na bieżąco aktualizowany i zgodny z polskim ustawodawcą. System został wprowadzony jako rozwiązanie do zarządzania obszarem kadrowo-płacowym. Jednolita struktura danych i połaszeń systemowych pozwala na szybką i bezpieczna pracę w wymienionych obszarach. Każdy z klientów posiada możliwość indywidualnej konfiguracji systemu dostosowanej pod potrzeby użytkownika.

sage one payroll

Poniżej przykładowe powody do aktualizacji, oczywiście nie każdy jest potwierdzony w danym środowisku.

  • System SAGE Kadry i Płace ONE Payroll jest przygotowany do otwierania i zamykania okresów wynagrodzeń dla pojedynczych  pracowników. W systemie Symfonia 2.0 Kadry i płace otwieramy i naliczamy jednocześnie okres dla wszystkich pracowników. W praktyce oznacza, to, że aby poprawić wynagrodzenie jednego pracownika użytkownik musi przeliczyć wynagrodzenia wszystkich pracowników i ponownie wszystkich sprawdzić.
  • SAGE Kadry i Płace ONE PAYROLL posiada wbudowany bezpieczny i wydajny  silnik bazy danych. Podczas ewentualnej awarii sprzętowej system posiada rozbudowane mechanizmy zapobiegające uszkodzeniu danych. W przypadku bazy plikowej, każda najmniejsza awaria mogła nieść za sobą poważne błędy przy korzystaniu z bazy danych
  • W związku z nowoczesnym silnikiem bazy danych zwiększona została wydajność systemu. W Sage Kadry i Płace ONE PAYROLL  naliczenia wynagrodzeń są wykonywane o wiele szybciej.
  • Konfiguracja systemu umożliwia przygotowanie korygujących list płac dotyczących (np. zmiana jednej nieobecności na inną, podwyższenie / obniżenie wynagrodzenia, zmiana parametrów czasu pracy, przekroczenia ZUS i inne) oraz przygotowania korygujących deklaracji ZUS.

Uwaga użytkownicy programu Sage Symfonia 2.0 Kadry i Płace! Wsparcie aktualizacji prawnych do Waszego programu będzie świadczone do maja 2018 r. Nowe funkcjonalności programu są dostępne już teraz w Sage Kadry i Płace One Payroll.

Leave Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *