SAGE X3 – Międzynarodowe rozwiązanie już w Polsce!

ERP SAGE X3 – światowa struktura w polskim wydaniu

ERP Sage X3

W czasie przeprowadzonych rozmów z obecnymi klientami ERP SAGE X3 potwierdzono, że rozwiązanie staje się coraz bardziej zintegrowane z polskim systemem podatkowym. Wdrożenie rozwiązania znacznie poprawia efektywność pracy oraz może zapewnić użytkownikom pełen dostęp do zagregowayych i bezpiecznych  danych  przede wszystkim wtedy, gdy są najbardziej potrzebne potrzebne.

 

System_ERP_SAGE_X3System pozwala na korzystnie z zasobów zarówno w biurze, jak również na urządzeniach mobilnych. Dodatkowo w ramach standardowej funkcjonalności klient otrzymuje w pełni kompatybilne rozwiązanie działające w wielu środowiskach w tym MasOSX oraz MS Windows. Zastosowana technologia pozwala na indywidualne dostosowanie produktu X3 po wymogi klientów.

System ERP jest wielowywarowym rozwiązaniem pozwalającym na ograniczanie kosztów oraz zwiększanie przychodów przedsiębiorstwa. Klienci posiadający wdrożone rozwiązanie SAGE X3 zgodnie twierdzą, że jest to nie tylko rozwiązanie lokalne, ale przede wszystkim  rozwiązanie globalne.

System SAGE X3  zaprojektowany został jako rozwiązanie międzynarodowe, obsługujący różne regulacje prawne jak również waluty i języki. Każda instalacja jest przygotowana do lokalnych przepisów i wymagań prawnych.

EDIMAR Solutions posiada szerokie doświadczenie przy implementacji dodatkowych funkcjonalności systemu SAGE X3. Doświadczeni konsultanci wspierają klientów swoją wiedzą praktyczną i merytoryczną. Klienci EDIMAR Solutions  otrzymują cenne wskazówki pozwalające na szerokie spojrzenie projektując procesy zarządzania dystrybucją, produkcją jak również wszystkich innych pokrewnych procesów wykorzystujących wielowymiarową analizę danych. Decydując się na współpracę klient otrzymuje pakiet sprawdzonych rozwiązań obejmujących wszystkie obszary działalności firmy.

Kontakt z certyfikowanym konsultantem

Leave Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *